KONVEYÖR TANBURU- RULOSU- BANDI

Besiş Makina kendi üretimi konveyörlerin yedekparçalarının satışı yanısıra diğer beton santralleri ve endüstriyel tesislerdeki değişik tip ve ölçülerdeki konveyörlere ait bant, rulo, tahrik ve gergi tanburlarının  dizaynı,özel tanbur ve ruloların imalatını, standart ruloların satışını yapmaktadır. 

TAHRİK- GERGİ TANBURU SEÇİMİ : Firmamız sık arıza yapan tanburların mühendislik kontrolünü yaparak yeni teknik uygunluğu olan tanburların veya halihazırda ekonomik ömrünü dolduran tanburların dıç çap ve boy, tanbur mili çapı ve boyu bilgileri ile eşdeğer tanbur üretim ve ticaretini yapmaktadır. 

TAŞIMA RULOLARI :Boru boyu ve çapı, baş taraf mil çapı bilgisi ile taşıma ruloları, darbe ruloları, düz boru veya diskli geri önüş rulolarının satışını yapmaktadır.

DÜZ / ÇAVUŞ BANTLAR . Kullanım amacı, bant genişliği, toplam kapalı boyu veya tanbur mil eksenleri arası ölçüsü ile bant seçimi, ve satışı yapılmaktadır.

Besiş Satışını yaptığı tüm ürünlerin, servis yerinde değişim işçiliği, vinç, konaklama, dahil anahtar teslim taahhüt hizmetide vermektedir.