EUROMEC&BESİŞ BETON GERİ DÖNÜŞÜM

EUROMECC-BESIS – EUROECO –HELEZON TİP GERİ FÖNÜŞÜM SİSTEMİ(HIZLI-UCUZ)

EUROECO SİSTEMİ ,transmikser İçinde kalan beton betonu geri dönüştürerek, yeniden kullannılabilir agrega ve çimentolu suya ayırarak, standartlara uygun yeniden kullanılabilir çimentolu suyu beton santraline veya transmikser yıkanmasında kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Geri dönüşüm helezonları arasından geçen beton içerisindeki agrega uç tarafa iletilerek depolanmasını sağlarken çimentolu suda içerisinde agitatör olan havuza aktarılır. Havuz içerisindeki transmikser yıkama pompası ile yeniden tranmikser yıkamada veya beton santrali pompası ile beton santraline pompalanır. Geri dönüşüm havuzu betonarme yer altına yapılabildiği gibi mobil çelik tank içerisinede taşınabilir yapılabilmektedir. (MOBİL EUROECO)

0,2MM üzerinde agrega ayrışır.Günlük üretimi %1’ine kadar  agrega tasarruf sağlanır. % 70’e kadar temiz su tasarrufu. 20m3he kadar akış kapasitesi. Tümparçalar galvanizlidir. Hem 1 adet hemde 2 adet transmikser yanaşabilir.

BESİŞ MAKİNA ÇELİK PLATFORM,VE ÇEŞİTLİ ÇELİK İŞLERİNİ İMAL EDEREK, MONTAJ KABİLİYETİ VE MÜHENDİSLİK DESTEĞİ İLE ÇEVREYİ BİRLİKTE KORUYACAĞIZ.

 

EUROMEC&BESİŞ BETON GERİ DÖNÜŞÜM

EURO WASH –BETON WASHING SYSTEM – BETON GERİ DÖNÜŞÜM-DRAM TİP

EUROWASH’UN EUROECO’DAN FARKI; 0,2MM YERİNE 0,15 MM DEN DAHA İNCE PARTİKÜLLERİ AYRIŞTRIMASIDIR.

DRUM İÇERİSİNDE ANA MİLE KAYNAKLI GENİŞ YAPRAK SPRALLER İLE AGREGA DİĞER UÇTAN AKTARILIRKEN ÇİMENTOLU SU EUROECO GİBİ HAVUZA GÖNDERİLİR.

 

EUROWASH 10 (11M3/SAAT  VE EUROWASH 25 MODELLERİ MEVCUT OLUP FARKI POMPA KAPASITESIDIR.

EUROWASH-MOBIL10 MODELI ILE ÇİMENTOLU-SU ŞERBETİ MOBİL YERÜSTÜ TANKINA AKTARILIR. SEYYAR HER ŞANTİYEYE GÖTÜRÜLEBİLİR.

BESİŞ MAKİNA ÇELİK PLATFORM,VE ÇEŞİTLİ ÇELİK İŞLERİNİ İMAL EDEREK, MONTAJ KABİLİYETİ VE MÜHENDİSLİK DESTEĞİ İLE ÇEVREYİ BİRLİKTE KORUYACAĞIZ.

ÜRÜN VİDEOLARI