SÜNGER DEPOLAMA RAF VE KONVEYÖRLERİ

Sünger üretim makinasında üretimi ardından ARABALI KONVEYÖR ile depolama raflarına taşınmaktadır. Müşteri isteğine göre 3 katlı ve her bir katındaayrı konveyörleri olan depo hücrelerinden yanyana modüler halde istenildiği kadar firmamız tarafından üretim-demontaj ve montajı yapılmaktadır.

KONVEYÖRLER : 2700X31000mm ölçülerindeki konveyörlerden 2 tanesi ortada tek bir tahrik motor ve redüktörü ile zincir mekanizması ile aynı anda tahrik ettirilir. Düz bantlar kullanılır. Gergi Mekanizması ile 40cm ye kadar gergi yapılabilmektedir. 1 adet raf hücresine altlı üstlü 3 konveyör önlü arkalı 2 konveyör ve yan yana 2 sıra halinde toplam 12 konveyör yerleştirilir. 2 Hüccre arasındaki boşluktan hem 1. modül konveyörlerinin hemde 2. modül konveyörlerin motor-redüktör bakımı yapılabilmektedir.

Firmamız RAF ve Konveyör üretimi yanısıra bu depolama için gerekli ÇELİK BİNA ve KAPLAMA alanındada hizmet vermektedir. İstenilen çevre şartlarına göre HEA-HEB-IPE veya özel yapma profillerden oluşan çelik bina dizayn-projelendirme, imalat ve montaj hizmeti vermektedir.