BETON SANTRALİ FİZİBİLİTE VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİMİZ

Firmamız dizayn ve projelendirme, imalat ve montaj tecrübesine sahip mühendis ve teknikerleri ile uzman işçileri ile  Müşteri taleplerine sahada incelemelerini yaparak, eksikliklerini tespit etmekte, beton üretim kapasitesi artışı, Agrega geri besleme sistemi ilavesi ile zaman ve yakıttan tasarruf, konstrüksiyon mukavemet kontrolü ile ölümcül kazalara neden olabilecek yıkılma ve çökmelerden önce alınabilecek önlemler, deprem dayanımı alanında hem mühendislik projesi sunmakta hemde projelere göre kendi bünyesinde imalat montaj hizmeti vermektedir.


– 2M3 KARIŞTRICILI 4X20=80 M3 BUNKERLİ BETON SANTRALİ RAPORU
1- Beton Santrali Genel Değerlendirme
ŞASE MANYETİK PARTİKÜL TESTİ
TAHRİBATSIZ MUAYENE SONUÇLARI
KARIŞTRICI ŞASESİ, ÜST TARTIM ŞASESİ, TARTIM BUNKERLERİ, PLATFORM, MERDİVEN VE KORKULUKLARIN İRDELENMESİ
BUNKER VE TRANSFER BANDINDA YAPILMASI GEREKEN İŞLER VE DİĞER İYİLEŞTİRMELER

 

Analizlerimizde yapının ve sistemin çalışması alanındaki tecrübelerimiz ve gerçekleştirdiğimiz 100 ün üzerinde çalışan yeni dizayn, dizayn girdilerini gerçeğe uygun vermemizi ve doğru sonuçlar almamızı sağlamaktadır.

  BETON SANTRALİ TASARIM -PROJELENDİRME-  PROTOTİP ÜRETİMİ

Besiş Makina ; beton santrali üretici ve beton santrali kullanıcı firmalar için istemiş oldukları özellikleri taşıyan detaylı imalat projeleri çizerek istenirse prototip imalat yapabilecek donanım ve bilgi birikimine sahiptir.
3D ve 2D olarak yapılan projelerde tüm malzemelerin listesi, bu malzemelerin kesim planları ve fire oranlarını da müşterilerine sunmakta böylece üretici firmalar minimum firelerle minimum fiyatlara santral mal edebilecektir.

Üreticiler için yapılacak değişik tip ön dizaynlar arasından seçilecek özgün dizayn detaylandırılarak üretimi maksimum fayda/maliyet oranına sahip olacak ve tüm hakları üretici firmaya devredilecektir.