MOTOR- REDÜKTÖR- KAYIŞ KASNAK VEYA ZİNCİRLİ AKTARMA SİSTEMLERİ / YATAK VE RULMAN SEÇİMİ VE SATIŞI

Alanında uzman, yaygın servis ağı olan bilindik üreticilerin binlerce katalog ürünleri arasından müşteri ihtiyacına uygun olan ürünü seçerek en uygun fiyat teklifini, yerinde servis ve değişim teklifimizi sunuyoruz. 

Besiş Makina bu güne kadar yüzlerce farklı makina imalatı ve motor-redüktör-kayışkaynak veya zincirli aktarma elemanları seçimi ile ilk seferde doğru ürünü seçmiş mühendislik tecrübesine sahiptir. Seçilen ürünler kullanım alanına uygun olup farklı markalar tercih edilebilmektedir. Besiş Üretici olmanın getirdiği fiyat avantajını makina üreticilerine vermiş olduğu mühendislik hizmeti tecrübesi ile müşterilerine en iyi fiyat teklifini sunmaktadır.

Redüktöre akuple motor, kayış kasnaklı aktarma organı ile hız ayarı yapılabilen veya ağır hizmet tip zincir dişlili aktarma organları ile sağlam güvenilir v istenilen doğru hıza ulaşılabilen, yaz ve kış uygulamalarında konveyörde taşınacak malzemenin değişken özelliklerine göre değişik hızlara kolayca ulaşılabilen sistem çözümlerini sunmaktadır.