ÇAVUŞ BANTLI KONVEYÖR

28-30 dereceye  kadar özel tasarım ve güç aktarma sistemleri ile tasarlanmış Besiş Çavuş bantlı konveyörleri, özel şase tasarımı ile burulma, burkulma,belverme sorunları olmayacak şekilde ve bandın kolay takılıp sökülmesi, bakım kolaylığı gibi avantaj yaratacak sistemlerle donatılmıştır.

Her ihtiyaca göre özel konveyör boşaltım ve malzeme giriş şutları imalatı, konveyör anahtar teslim imalat montaj ve otomasyonu ile her türlü toz ve beton,betonit gibi malzemeler içinde özel konveyör imalat tecrübemiz ile anahtar teslim çözümler sunmaktayız.

ÇEŞİTLİ TANKLAR - BASINÇLI BASINÇSIZ KAPLAR

İnşaat sektöründe gerekli olan çeşitli basınçlı basınçsız kaplar, su depolama yatay ve dik tankları,ısıtmalı ve ısıtmasız paslanmaz çelik tanklar ve bunların çelik şaseleri ,hidrofor basınçlı sus sistemleri imalat ve montajında özel proje gerektiren veya standart tanklar, büyük çaplı boru ve boru mesnetleri firmamız tarafından üretilmektedir. 

ÖZEL VE GENEL AMAÇLI TAVAN VİNÇLERİ

İstenilen marka vinç kaldırma grubu dışarıdan temin edilerek köprü, başlık, vinç yürüme yolları firmamız tarafından proje gereklilikerine göre özel amaçlı hidrolik veya tutma başlığı ile birlikte imal, demontaj ve montaj işlerinde çözüm üretmektedir. Bu sayede hem markalı ve istenilen kabiliyette kaldırma grubu hemde özel amaca uygun mühendislik yapılmaktadır.

 İŞBİR SÜNGER A.Ş. SÜNGER BLOK TAŞIMA VİNÇLERİ

ÇEŞİTLİ ISITMALI BUHAR PÜSKÜRTME SİSTEMLİ BUNKER VE TARTIM GRUPLARI

Agrega, Stabilize malzemeler, Çeşitli kuru atıklar, Nemli atıklar değişik özelliklere sahiptir. Fiziksel ve kimyasal özellikleri belli olan malzemeleri ve bunun yanısıra çeşitli fiziksel özelliklerdei malzemeleri taşıyan, aktaran bunkerlerde değişik malzeme özelliğine göre mekanizmaları ayarlanabilir bunker ihtiyaçları doğmaktadır.

Firmamız Kışın ısıtma sistemi, yazın soğutma sistemi olan Beton Santralleride kullanılan Bunkerlerin yanısıra, Özel katkı, pigment taşıma ve tartım bunkerleri imal etmektedir.

Mühendislik ve ARGE faaliyetlerinizde firmamız alt tedarikçi olarak ve mühendislik desteği vererek bir çok firma ve üretici ile ortak projeler yürütmektedir.