FABRİKA-ENDÜSTRİYEL TESİS DEMONTAJ-MONTAJ

Sünger üretim tesisi,hazır beton tesisi, mühimmat imha ve parçalama tesisleri, mobilya ahşap üretim ve işleme fabrikaları, kargo transfer merkezleri gibi çok çeşitli fabrika ve endüstriyel tesisleri önce yerleşim planını ve projesini oluşturmakta, daha sonra yen, yerleşim yerindeki projelendirme ve planlamayı yaparak kısmi veya komple demontaj-montaj ve devreye alma hizmeti sunmaktadır.

Özellikle tek tır ile taşınamayan ve mühendislik gerektiren projelerde gerçekleştridiği başarılı projelerle büyük fabrika taşınmalarında kısa sürede işletmenin yeni fabrikasında üretime geçmesini sağlamaktadır.

Proje- planlama- demontaj (vinç-forklift-menlift vb ekipmanlar dah,l),nakliye, montaj hizmetini anahtar teslim üstlenmektedir.

ÇELİK YAPILAR / ENDÜSTRİYEL TESİS/MÜHENDİSLİK

 

1- Irak Merkez Bankası-Güvenilir Alt tedarikçi listesine kayıt ve  İhale Hazırlık ( 3000 proje ve 1500 sayfa şartname tetkik edilerek yangın koruması, balistik koruması olan 2 adet tower ve podium dan oluşan DÜnyanın en büyük Mimarlarından Zaha Hadid'in son eseri )

2- Ostim Yatırım 

3- İşbir Sünger A.Ş.

4- Akçansa A.Ş.

5- Çeşitli Çelik Yapılar - MKE Kırıkkale

6- Beton Santrali ve Çelik Yapı Üreticilerine : Mobil ve Sabit özel beton santral dizayn ve projelendirmesi : DANIŞMANLIK

7- Votorantim