ÇELİK BİNALAR VE SUNDURMALAR VE ÇEŞİTLİ İSG ÇELİK İŞLERİ

Besiş Makina Beton Müh.Tekn.İşl.İnş.San.Tic.Ltd.Şti Müşteri isteklerine göre çelik bina tasarım ve projelendirmesi yaparak veya müşteri tarafından verilen mimari projeye uygun detay projeleri hazırlayarakKomple çelik bina imalat-montajını, veya çelik bina ve kaplamasının demontaj-montajını yapmaktadır.

Tecrübeli uzman mühendis, teknisyen ve yeterli personeli ile taahhüt edilen sürede işi teslim etmektedir.

 

 

ÇELİK KONSTRÜKSİYON

Haddeden son kullanıcıya teslimine kadar, her türlü çelik sac-profil- kesim, delik delme, kaynak, on montaj ve saha montajı dahil kısmi veya anahtar teslim müşteri isteğine göre çözümler sunuyoruz. 

Ana proje baz alıarak detay imalat resimlerinin oluşturulması, detay imalat ve iş hazırlama emirlerine uygun imalat, test, ön montaj ve istenilen standartlarda boya işlemi.

 

Hardox Weldox Sac HEA-HEB-IPE-INP-UNP-L profil satış

AÇILIR TAVAN ÖZEL BİNA VE KAPATMALAR : Çeşitli makinaların kurulumu veya montajı için yüksek tavan işyerlerine alternatif olarak her türlü işin yapılabilmesi, çabuk havalandırma istenen yapılar, görsel veya yazlık-kışlık kullanım gerektiren alanlar için dizayn ettiğimiz açılır kapanır tavan özellikle Yurtdışından getirilen sistemlerin4 mt ile sınırlı olması, boyutlarının küçük alanlara göre yapılmış olması büyük işyerlerinde özel tasarımı zorunlu kılar.
 
BESİŞ Servis atelyesinde denemiş, kule vinç şeklinde 2 kolon ve kiriş üzerine kurulu mevcut binaya yük vermeden 5x15mt lik alanı el ile itilebilen 3 parçalı tavan şeklinde imal etmiştir.
 

 

STANDART ÇELİK BİNA VE HANGARLAR

VİNÇLİ ATELYE ÖNÜ SUNDURMA- ALUMİNYUM SAC -SINGLE CATI

ÇELİK İŞLERİ (PLATFORM-MERDİVEN-KORKULUK-GEMİCİ MERDİVENİ, KANAL KAPAKLARI, İSG ÇELİK İŞLERİ

SICAK DALDIRMA GALVANİZLİ FABRİKASYON İMALAT IZGARALAR

* BASKILI KAYNAKLI IZGARALAR :Konstrüksiyon Prensibi
Taşıyıcı lama üzerinde yuvarlak veya burmalı bağlayıcı çubuk, bu imalata özel bir makinada yüksek baskı değerleri altında tutularak ve aynı zamanda her noktadan tam olarak kaynaklanarak imal edilmektedir

Baskılı-geçme ızgaralar :Bağlayıcı lamalar şekillendirilmiş ve konik biçimde yarılmış taşıyıcı lamalara yüksek baskı değerleri ile geçirilir. Yüksek basınç ve taşıyıcı lamaların yarıklı üretimi, düzgün bir ızgara yapısı sağlar

ÖZEL KANAL IZGARALARI : Köşebent içine yerleştirilen lamadan imal edilen ızgaralardır. Ağırhizmet tipi yüksek tonaj araç geçisine uygun veya el ile kaldırılabilen elektrik veya su kanalları üzerine yapılan ızgaralardır. Müşteri isteğine göre menteşeli, amartisörlü (temizlik kolaylığı sağlayan) ızgaraların üzerimide mümkündür.

KORKULUK İMALATLARIMIZ :

42x3 veya çap 48x3-4 mm borudan imal edilen 1100 mm yüksekliğinde birbirine ara bağlantılar ile monte edilebilen tamamen sökülebilir bağlantılı ızgaralar az yer kaplar. Şantiyede ihtiyaca göre sadece boru boyu kısaltılarak Torna'da işlenmiş ara parçalarla birbirine bağlanabilir.

SABİT KAYNAKLI KORKULUKLAR : Boru bükülerek ara dikmelere kaynaklı modüler olarak ölçüye göre imal edilir.

 

ALUMINYUM 6061T6 SAC-CELIK KARISIMI HAFIF YUKSEK MUKAVEMETLI YAPILAR